חוויה בעתיקה

חוויה בעתיקה

חוויה שתעניק לכם הרגשה אחרת לפני ביקורכם בכותל!

 


מרכז AISH העולמי בלב רחבת הכותל פותח את שעריו בפניי הקהל הרחב: מרכז מבקרים רחב ידיים ותצפית מרהיבה על גג המבנה שאף דורג כאתר התצפית מס' 1 בירושלים. עם הגיעכם למרכז AISH, נחל בתצפית הכוללת סיור מודרך ואינטראקטיבי על כל נופיה ואתריה ההיסטוריים של ירושלים והר הבית הנשקפים מהגג.

במהלך הסיור נחזור יותר מ-2000 שנה אחורה לתקופת בית שני ונתרשם מדגם בית המקדש הנמצא בצידו המזרחי של הגג. הדגם נחשב כאחד הגדולים ביותר מבין דגמי בית המקדש. ומספק חזות מרשימה ומרתקת של אותו בניין היסטורי ועתיק המשמש חלק בלתי נפרד ממורשתו של העם היהודי.

הישר מהגג נרד מטה אל אולם התיאטרון המפואר שהוענק כמחווה למרכז ע"י השחקן "קירק דאגלס", בו נצפה בתכנית אינפורמטיבית, אינטראקטיבית ומשעשעת, מיד אחר כך יוגשו שתייה קלה וחמה.

לקראת סיום הסיור ורגעים ספורים לפני היציאה לכותל המערבי, הכותל אליו ערגו יהודים במשך שנים רבות, כשריד לבית המקדש. נפנה לעבר "היכל הפתקים" הממוקם בתחתית המבנה.
האווירה בהיכל, המוסיקה השלווה, תחושת הנינוחות שאופפת את המקום והעיצוב המקורי והייחודי שלו, תספק לאורחינו את כל הכלים הנדרשים על מנת להפוך את אותו רגע ייחודי בכותל, לחוויה של ממש, חוויה שתהפוך את ביקורכם בכותל למשמעותי ומרגש.

צוות "אש ישראל" בלב הכותל המערבי מזמין אתכם לחוויה מרתקת, ומעשירה במיוחד לכל מבקר העושה צעדיו אל העיר ירושלים בין אם הוא ישראלי, בין אם הוא תייר, בין אם זה ביקורו הראשון בכותל ובין אם לאו.

שעות הסיור באופן כללי הם בימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 בתיאום מראש. לקביעת פעילות בשעה אחרת, אנא שלחו אימייל visit@aishisrael.co.il
או השאירו הודעה בטל' 073-2293539

הסיור מתאים לקבוצות מאורגנות, משפחות, כוחות הביטחון, תיכונים. בודדים מוזמנים בשעות הקבועות בלבד.

תשלום: 
מחיר לבודד: 25 שקלים
מחיר לקבוצה: 22 שקלים
מחיר לילד (מתחת לגיל 13)/ חייל/ סטודנט : 20 ש"ח

שם האירוע: חוויה בעתיקהתאריך: [תאריך]שעה: [שעה]

מחיר כרטיס למבוגר: 25 ש"ח

מחיר מיוחד לחיילים/סטונדנטים וילדים: 20 ש"ח

סה"כ לתשלום: 0 ש"ח

שם האירוע: חוויה בעתיקהתאריך: [תאריך]שעה: [שעה]

מחיר כרטיס למבוגר: 25 ש"ח

מחיר מיוחד לחיילים/סטונדנטים וילדים: 20 ש"ח

סה"כ לתשלום: 0 ש"ח

שם האירוע: חוויה בעתיקהתאריך: שעה:

כתבו לנו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם לתיאום האירוע בזמן שלכם